Prodej komerční objekt s dvojgaráží a velkou dílnou a bytovou jednotkou 4+1 v obci Vyšní Lhoty

8.500.000 Kč
Celkem 17 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Gabriela Daniszová
Gabriela Daniszová
telefon: +420 731639745, +420 731639745
gabriela@daniszova.cz

Prodej komerční objekt s dvojgaráží a velkou dílnou a bytovou jednotkou 4+1 v obci Vyšní Lhoty

8.500.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji komerční objekt v kombinaci s bydlením v bytě 4+kk ve Vyšních Lhotách. Objekt je rozdělen na komerční část, kterou tvoří dílna se zázemím a dále bytová jednotka o dispozici 4+kk s prostornou dvojgaráží. Kolaudace proběhla v roce 2007.
Bytová jednotka o velikosti 87m2 je tvořena zádveřím, koupelnou se sprchovým koutem a WC, ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ze kterého se vstupuje na zastřešenou pergolu. V obytném podkroví se nachází chodba a dvě ložnice. Dále je k dispozici prostorná dvojgaráž se sekčními garážovými vraty na dálkové ovládání. Nad garáží se nachází úložný prostor. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven klimatizací.
Komerční část objektu je tvořena místností bývalé dílny, skladem, kotelnou, hygienickým zázemím, které tvoří sprchový kout, WC, pisoár a umyvadlo. Dále kancelář.
Celý objekt je zděný se zateplením, okna jsou dřevěná euro, krytina pálená taška. Objekt je napojen na elektrickou síť, obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do domácí ČOV. O vytápění se stará kotel na tuhá paliva a o ohřev teplé vody se stará kombinovaný el. bojler (samostatný pro obytnou část a samostatný pro komerční část). V obytné části objektu se nachází plovoucí podlahy a keramická dlažba. Podlahy v komerční části objektu jsou tvořeny litým betonem s nášlapnou vrstvou z OSB desek a keramickou dlažbou.
Dílnu lze přestavět na další bytovou jednotku a objekt tak rekolaudovat na rodinný dům o dvou bytových jednotkách
Právní servis včetně advokátní úschovy finančních prostředků zdarma. Financování nemovitosti zajistíme prostřednictvím hypotečního centra naší kanceláře.
Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na prohlídku s Vámi. 

Typ nemovitosti:
Komerce
Číslo nemovitosti:
00039
Typ komerce:
Výroba
Operace:
Prodej
Adresa:
Vyšní Lhoty
Plocha pozemku:
1231 m2
Plocha zastavěná:
271 m2
Plocha podlahová:
271 m2
Podlaží:
1. podlaží z 1 podlaží celkem
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 38' 8.910"N, 18° 27' 24.886"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

/kontakt/

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.