Prodej rodinného domu s dvojgaráží a velkou dílnou v obci Vyšní Lhoty

7.500.000 ,-
Celkem 17 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Gabriela Daniszová
Gabriela Daniszová
telefon: +420 731639745, +420 731639745
gabriela@daniszova.cz

Prodej rodinného domu s dvojgaráží a velkou dílnou v obci Vyšní Lhoty

7.500.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikolsti 87m2 obytné plochy a dispozici 4+kk v kombinaci s dílnou a garáží pro 2 vozy ve Vyšních Lhotách.
Bytová jednotka o velikosti je tvořena zádveřím, koupelnou se sprchovým koutem a WC, ložnicí a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ze kterého se vstupuje na zastřešenou pergolu. V obytném podkroví se nachází chodba a dvě ložnice. Dále je k dispozici prostorná dvojgaráž se sekčními garážovými vraty na dálkové ovládání. Nad garáží se nachází úložný prostor. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je vybaven klimatizací.
Komerční část objektu je tvořena místností bývalé dílny, skladem, kotelnou, hygienickým zázemím, které tvoří sprchový kout, WC, pisoár a umyvadlo. K dispozici je také kancelář.
Celý objekt je zděný se zateplením, okna jsou dřevěná euro, krytina pálená taška. Objekt je napojen na elektrickou síť, obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do domácí ČOV. O vytápění se stará kotel na tuhá paliva a o ohřev teplé vody se stará kombinovaný el. bojler (samostatný pro obytnou část a samostatný pro komerční část). V obytné části objektu se nachází plovoucí podlahy a keramická dlažba. Podlahy v komerční části objektu jsou tvořeny litým betonem s nášlapnou vrstvou z OSB desek a keramickou dlažbou.
Dílnu lze přestavět na další bytovou jednotku a objekt tak rekolaudovat na rodinný dům o dvou bytových jednotkách
Právní servis včetně advokátní úschovy finančních prostředků zdarma. Financování nemovitosti zajistíme prostřednictvím hypotečního centra naší kanceláře.
Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na prohlídku s Vámi. 

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
00040
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Vyšní Lhoty
K nastěhování od:
31.7.2022
Plocha pozemku:
1231 m2
Plocha zastavěná:
271 m2
Plocha podlahová:
271 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 38' 8.910"N, 18° 27' 24.886"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

/kontakt/

Nastartuje s námi
Vaší úspěšnou kariéru

HLEDÁME

Samostatného a komunikativního člověka s dobrým obchodním vystupováním, který chce rozvinout svůj potenciál pod naší značkou. Dosavadní práce v realitách může být výhodou, nikoliv ale podmínkou. Naše zkušenosti jsou takové, že dokážeme ze začátečníka udělat velice brzo profíka.